środa, 18 listopada 2015

Ryby są super"RYBY SĄ SUPER" to nowa książka, którą serwuje nam Lidl Polska . Książka na ponad trzystu stronach, gromadzi w sobie, aż osiemdziesiąt przepisów z rybami i owocami morza, które przygotowali nam Dorota Wellman i Karol Okrasa. Przepisy nie były wcześniej publikowane na kuchnialidla.pl dlatego tak wzbudzają nasze zainteresowanie. 

Między innymi znajdziecie w niej sporo rybnych rozwiązań na przystawki, zupy, dania główne, owoce morza, grilla i zbliżające się święta.  

Do tego znajdziecie tam wiele wspaniałych porad "co to za ryba?" , "po czym poznać czy ryba jest świeża?" , "Jak prawidłowo przechowywać ryby?" i wiele innych ciekawych wskazówek. 

Książka posiada świetne zdjęcia ryb, potraw i natury, które przenoszą nas w sielski świat stawów Milickich. Fotografia zdziałała cuda.

Książka pojawi się w świątecznej promocji w sklepach Lidl w całej Polsce już od 23 listopada. Aby zdobyć jeden z dwóch milionów egzemplarzy, wystarczy zebrać sześć naklejek. Każda jest przyznawana klientowi za zakupy o wartości minimum 50 zł - jedna naklejka. Po zebraniu naklejek należy dopłacić w kasie sklepu tylko 1 grosz i odebrać swoją książkę „Ryby są super”.

Szczegóły dotyczące promocji będą dostępne na stronie www.lidl.pl. Akcja trwa od dnia 23 listopada 2015 r. do dnia 24 grudnia 2015 r. lub do wyczerpania zapasów.

Sprawdźcie co możecie kupić tutaj 


Kochamy Ryby 

6 komentarzy:

 1. Super sprawa!
  Na pewno będę na nią polować. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja pamietam jak ryb w dziecinstwie nie cierpiałam a teraz jakos chetniej jem
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Już mi się podoba ta książka ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to chyba nie mam wyjścia, w przyszłym tygodniu zaczynam zakupy w Lidlu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Namówiłaś mnie do tej książki teraz czas na zakupy i punkty :D

  OdpowiedzUsuń