czwartek, 3 września 2015

Czy Dorota będzie szefem kuchni? Fotorelacja z konferencji prasowejCzy Dorota będzie szefem kuchni? Od kilku tygodni pojawia się nowa kampania Lidla, która zaciekawia wszystkich. Niektórzy przypuszczają, że  Dorota będzie konkurowała z Okrasą. Otóż nie. Wczoraj odbyła się dla jasności konferencja prasowa, która wszystko wyjaśniła. Okrasa dalej będzie szefem kuchni, a Dorota będzie nadal świetnym redaktorem.

Lidl razem Dorotą Wellman i Karolem Okrasą będą zapraszać wszystkich Polaków do swojej knajpki "Kuchnialidla.pl", która będzie inspirować do gotowania i poszukiwania nowych smaków. W ramach kampanii powstanie innowacyjny format  talk show „Dorota, Karol i Goście”, gdzie znana dziennikarka i profesjonalny kucharz wraz z zaproszonymi gośćmi będą w kuchni gotować, a także o kuchni rozmawiać.


Lidl dzięki tej kampanii chce aby Polacy więcej gotowali w domu i poświęcali swój czas rodzinie przy wspólnym posiłku. W każdym domu kuchnia powinna być naszym sercem, w którym mamy możliwość się spotkać, porozmawiać, a potem wspólnie zjeść przy tym dobrze się bawiąc.  W talk show „Dorota, Karol i Goście” będziemy mogli uczyć się prostego gotowania dla bliskich. Co najważniejsze będą to bardzo ciekawe i proste przepisy, których się boimy. Tylko dlaczego? Gotowanie wcale nie  jest take trudne jak się nam wydaje. Mając świetnych nauczycieli zdecydowanie gotowanie staje się proste i przyjemne. 
Gotujmy razem smaczne!

1 komentarz: