środa, 4 lutego 2015

"Piękno w smaku" z QAFPKochani w sobotę 31.01 miałam możliwość uczestniczenia w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez  QAFP "Piękno w smaku" w Warszawie. Chciałam się podzielić z Wami wrażeniami i fajnymi zdjęciami. Oczywiście wszystkie przepisy z tego spotkania będą dostępne na stronie QAFP  także sami w domu możecie wypróbować tych pyszności. 
Warsztaty prowadził sam Olivier Janiak, który również uczestniczył w przygotowaniu potraw. Wszystkie potrawy przygotowaliśmy pod bacznym okiem szefa kuchni Daniela Olasa, a o wspaniałej jakości mięsa opowiadała nam Pani Agnieszka Różańska. Do tego mieliśmy możliwość podszkolenia się z fotografii kulinarnej z Panią Joanną van Fenemą. To tego zapomniałabym o najważniejszym, o doborowym towarzystwie - byliście świetni!

Może trochę o produktach, które były najważniejsze na spotkaniu i tutaj cały czas podtrzymuję swoje zdanie. Jakość jest najważniejsza! System Gwarantowanej Jakości Żywności obejmuje w chwili obecnej mięso drobiowe, mięso wieprzowe i wędliny. Kupując produkty ze znakiem QAFP macie możliwość śledzenia dostawców i wszystkie etapy produkcji. Przez to zawsze będziecie wiedzieć co jecie, a w zdrowym żywieniu to jest najważniejsze.  

Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się zobaczymy :)


 

 

  4 komentarze:

 1. Super! Fajne zdjęcia 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie było, mam nadzieję, ze będzie jeszcze okazja spotkać się w tym samym gronie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również mam taką nadzieje :) Pozdrawiam

   Usuń