wtorek, 8 sierpnia 2017

Restauracja Blue Cactus w Warszawie
Ostatnio miałam przyjemność odwiedzić Restaurację Blue Cactus w Warszawie. To restauracja, która specjalizuje się kuchnią Amerykańską z Meksykańskimi smakami, a jest już z Nami od 1996r. Wchodząc do środka, przenosimy się w zupełnie innym klimat, wystrój jest bardzo kolorowy i charakterystyczny, a wszystko jest ze sobą spójne i powiązane. Dodatkowo w drugiej części znajduje się klimatyczna Sala Iguana, w której organizowane są imprezy okolicznościowe, wystrój również jest zjawiskowy i bardzo spójny z całym miejscem. 

Na kolację wybrałam się w gronie najbliższych mi osób. Blue Cactus na miłe przywitanie swoich gości zawsze serwuje karafkę wody i nie jest to wyjątek. A na lepszy strat aperitif przed posiłkiem. Taka jest polityka tego miejsca i trzeba je za to cenić :) 

Spotkanie w tak doborowym towarzystwie z trafionym jedzeniem było na prawdę udane. Moi goście nie tylko dobrze się bawili ale sprawiedliwe ocenili to miejsce. 

Menu

Karta dań nie jest bardzo obszerna i zdecydowanie każdy coś sobie wybierze, a cena jest bardzo przestępna. Jak na tak dobrą jakość składników to można śmiało powiedzieć, że cena za dania nie jest wysoka. Nasz stół cały zastawiony był samymi przysmakami między innymi próbowaliśmy Cactu Combo Plate, które jest świetną przystawką, szczególnie jak ktoś nie wie czego chce :) Czyli JA. Następnie serwowane były Wing of Fire , sałatka Fajita, klasyki TEX-MEX czyli Fajitas, Soft Tacos , a z grilla który widoczny jest na sali głównej i opalany drewnem próbowaliśmy Lemon Chicken. Do tego chyba jedne z lepszych w mieście wędzonych żeberek i tutaj duży SZACUN. A co do pica? 

No oczywiście Margarita truskawkowa, w której jestem zakochana od zawsze, chociaż muszę Wam się przyznać, że Margarita bazylikowa bardzo dobrze sobie radziła i sama już nie wiem, którą biorę pierwszą jak odwiedzę to miejsce następnym razem. 

A jak już spotkanie się rozkręciło wciągaliśmy tequilę srebrna i złotą podawaną na zjawiskowych deskach. Nic dodać nic ująć :)Śmiało polecam to miejsce, obsługa jest przemiła i świetnie daje sobie radę z polecaniem swoich przysmaków. Ocenę jednogłośnie wystawiliśmy na 5, na pewno będziemy tam wracać i to nie jeden raz.

A co jeszcze...

W ogródku można znaleźć kącik zabaw dla dzieci, a w weekendy przeprowadzamy animacje dla dzieci z free kids menu (dzieci jedzą za free). To bardzo ciekawa atrakcja, a dla dorosłych w piątki i soboty możecie posłuchać muzyki na żywo. Tak jak już wspominam o dobrych rzeczach to warto wspomnieć o toaletach, które są bardzo czyste i zadbane, za równo damska jak i męska.Do Blue Cactus na ul. Zajączkowskiej 11 w Warszawie możecie wpadać codziennie :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz